Obserwatorzy

niedziela, 27 maja 2012

Trening interwałowy

Lato tuż tuż, część z Was pewnie jest już w trakcie poprawiania kondycji i sylwetki ;) Jestem ciekawa, czy słyszałyście o treningu interwałowym? Bo powinnyście, gdyż jest 3 razy skuteczniejszy od "zwykłego" aerobowego, czyli wystarczy ćwiczyć 3 razy krócej a efekt i tak będzie lepszy! :D I nie, to nie bujda jak obietnice producentów na opakowaniach kosmetyków :P ( i tak nie jestem żadnym producentem, a to już znacznie podbija moją wiarygodność ;) )

Tutaj zdradzę tylko tyle, że nasz organizm to straszliwy leń i kombinator i cały czas obmyśla tylko jak tu się jak najmniej zmęczyć i jak najmniej zużyć energii - czytaj: tłuszczyku. Kiedy chodziliśmy jeszcze na wyczerpujące polowania, a między nimi zdarzały się nam okresy głodu, taka funkcja faktycznie była niezwykle przydatna, ( w sumie nie przeżylibyśmy bez niej zbyt długo) teraz jednak,  pod pewnymi względami, trochę nam utrudnia życie w obecnym świecie :) Trening interwałowy to sposób, aby oszukać nasz organizm i zmusić do spalania tych partii tłuszczu, które tak chciałby oszczędzać :)

Na resztę informacji zapraszam Was do mojego artykułu:

KLIK!


5 komentarzy:

 1. A to ciekawe :D
  Trzeba będzie wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. OO ja to unikam wszelkiego rodzaj sportu :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam na rozdanie http://dziwnainaczej.blogspot.com/2012/05/rozdanie-czas-zaczac.html. Jedną z nagród jest cudeńko z Paryża!

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze to fajnie opisane, bo zakładałam, że będzie to kolejna porcja czarnej magii:-) Po drugie wypróbuje na pewno, chociażby na rowerze:-)Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. bez dłuższego zastanawiania się kliknełam :D
  Zapraszam do mnie =)
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę z każego komentarza i czytam je wszystkie :)

Na pytania odpowiadam na swoim blogu pod danym pytaniem, aby również inni mogli poznać odpowiedź.

Nie musicie zapraszać mnie do siebie, zaglądam do każdego komentującego i bez tego :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...